Asansörlü Evden Eve Nakliyat

HAKKIMIZDA

hakkımızda

Hakkımızda: 1982 Yılında kurulan firmamız kurulduğu Kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek,müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.

Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz ” Asansörlü Nakliye Hizmeti ” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirlerarası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

Asansörlü Evden Eve

Kaliteyi Ucuza Alabileceğin Tek Adres

Misyon

Ev ve Ofis nakliyat sektörüne yenilikler kazandırmak ve takip edilen olmak. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmamızı sağlayan kalite standartlarımızı her zaman bir adım daha ileri götürmek.

Vizyon

Müşterilerimize ve çevreye karşı olumlu davranışlar sergileyerek ilgili tüm tarafların güven ve desteğini kazanmak.

Yadıma mı ihtiyacınız var ?
Call Now Button0541 440 14 38